Ogłoszenia

Dnia 4 kwietnia  2017r. do naszego przedszkola przyjeżdza fotograf, wykonywane będą zdjęcia grupowe i inne.
Z OKAZJI DNIA KOBIET NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA OD NASZEJ MĘSKIEJ CZĘŚCI SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLNEJ DLA WSZYSTKICH MAM, BABĆ, SIÓSTR,CIOĆ .
UWAGA KONKURS !!!
„Uśmiechnięte buźki naszych pociech”

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!!!
(J. Korczak)

Przedszkole Publiczne w Kikole ogłasza konkurs, w związku tym prosimy
Rodziców o przyniesienie zdjęć (format A5) uśmiechniętych buziek swoich pociech.

Ważne jest to, aby zdjęcia były teraźniejsze, a nie robione parę lat temu.
Zdjęcia prosimy dostarczać do wychowawców

od 01.03.2017r. do 18.03.2017r.
Na korytarzu placówki zostanie utworzona galeria.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas obchodów
Pierwszego dnia wiosny

Organizator Dorota Korzeniewska

Dnia 17.02.2017 r.
o godz.10.00 odwiedzi nas leśnik !!!
DZIĘKUJEMY DZIADKOM I BABCIOM DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP ZA LICZNE PRZYBYCIE NA UROCZYSTOŚĆ,ORAZ WSPANIAŁĄ ZABAWĘ
PRAGNIEMY ZŁOŻYĆ PODZIĘKOWANIA RODZICOM I DZIECIOM  ZA UDZIAŁ W WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

DYREKTOR I NAUCZYCIELE

DZIĘKUJEMY SZEFOWI SZTABU W KIKOLE PRZEMKOWI NADROWSKIEMU  ZA PRZYZNANIE NAM ZŁOTEJ PŁYTY ZA WIELOLETNIĄ WSPÓŁPRACĘ,ORAZ ZAANGAŻOWANIE W WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
,,DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ"
18 stycznia 2017 w naszym Przedszkolu gościć będzie teatrzyk                          "Arena"z Białegostoku i przedstawi nam bajeczkę                      pt." Przygoda w Nierobkowie"
DNIA 11.01.2017 r. o godz.15.45 odbędzie się spotkanie z psychologiem i pedagogiem z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej na któro serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców.
UWAGA UWAGA ZAPRASZAMY NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA  W GRUPIE GWIAZDKI 23.01.2017r. MOTYLKI 24.01.2017r. MUCHOMORKI 25.01.2017r.  O GODZ 10.00.
20 stycznia 2017 roku odbędą się warsztaty prowadzone przez profesjonalnych specjalistów z Inowrocławia
"RĘCE PEŁNE POMYSŁÓW". Dzieci będą wykonywać upominki na Dzień Babci i Dziadka" koszt warsztatów 15 zł. Wpłata u wychowawcy do dnia 15 stycznia 2017r.
..
UWAGA UWAGA!!! NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W 25 FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. ZAPRASZAMY RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI 15 STYCZNIA NA SALĘ WIDOWISKOWĄ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ A W TRAKCIE TRWANIA ZBIÓRKI PIENIĘDZY O ZAPEŁNIANIE NASZEJ PUSZKI W PRZEDSZKOLU.
                Z GÓRY DZIĘKUJEMY!!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DZIADKÓW I BABCIE
23 STYCZNIA DO GRUPY GWIAZDKI
24 STYCZNA DO GRUPY MOTYLKI
25 STYCZNIA DO GRUPY MUCHOMORKI
        godz 10.00

DNI 27 STYCZNIA 2017ROKU O GODZINIE 14.00 ODBĘDZIE SIĘ CHOINKA NOWOROCZNA
                                     ZAPRASZAMY WSZYSTKICH !!!
ZDROWYCH I WESOŁYCH
 ŚWIĄT BOŻEGO NARODZEN
 ORAZ
 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2017
ŻYCZY DYREKCJA, NAUCZYCIELE, DZIECI I PERSONEL PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W KIKOLE
Strony www dla firm - szybko i za darmo!